Sklep internetowy

O firmie

 

Poznaj naszą firmie

 

Firma ZPHU "Zet Be" w Czerniejewie powstała w roku 1992 i od początku działalności jej produktem jest cukierek "KRÓWKA".

 

 

  • Tradycyjny smak, stara receptura i technologia, wykonywanie całkowicie ręcznie wyłącznie z naturalnych, najwyższej jakości polskich surowców, bez użycia sztucznych dodatków, pozwalają odtworzyć smak "tradycyjnej polskiej krówki" krówki z Państwa dzieciństwa. "KRÓWKA" Zet Be dostępna jest w 4 smakach: mlecznym, kakaowym, waniliowym i w okresie Bożego Narodzenia – piernikowym.
  • Działalność naszej firmy zawsze była proekologiczna. W swojej działalności przestrzegamy zasad GHP (Dobrej Praktyki Higienicznej) iGMP (Dobrej Praktyki Produkcyjnej), co składa się na pełne przestrzeganie zasad HACCP. W surowce do produkcji zaopatrujemy się w firmach, które posiadają certyfikaty wymagane w swoich branżach (są to między innymi ISO, PCA, HACCP) i każdorazowo jakość dostarczanych surowców potwierdzają dołączonym atestem. W procesie technologicznym wykorzystujemy energię elektryczną co pozwala na funkcjonowanie zakładu wśród zabudowy mieszkalnej, bez emisji zanieczyszczeń. Pozostałe procesy produkcyjne, zgodnie z założeniem tradycyjnej produkcji, wykonywane są ręcznie (krojenie, zawijanie, pakowanie) co nie wiąże się z dodatkowym wprowadzaniem energochłonnych urządzeń. Również opakowania naszych produktów (papierki i kartony) są w pełni nadające się do recyklingu. Jednym z naszych zamierzeń jest prowadzenie produkcji zachowującej zasady współistnienia przemysłu i ekologii.

 

  • Nasza firma nie stroni również od akcji charytatywnych. Staramy się być pomocni tam, gdzie są potrzebujący, a w szczególności dzieci pokrzywdzone przez los to jest w domach dziecka, domach pomocy społecznej, placówkach opiekuńczych.
  • Potwierdzeniem wysokich walorów naszych wyrobów niech będzie fakt przyznania im wielu wyróżnień np.: certyfikatów "Dobre bo Polskie" – w 2002 r., "Najlepsze w Polsce" – w 2007 r. wraz ze statuetką Hipolita Cegielskiego, Orła Przedsiębiorczości w 2002 r. w kategorii "Produkcja" oraz Certyfikatu Jakości w edycji konkursu "Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2005-2007". Nagrody te są dla nas tym cenniejsze, że zostały przyznane dzięki głosom oddanym przez najważniejszych naszych odbiorców – konsumentów.

 

 

 

ikona Skontaktuj się z nami

tel.fax 663 79 48 80
(w godzinach 7:00 - 14:00)
tel. kom. 607 87 04 95
tel. kom. 61 427 37 38
e-mail zet-be@post.pl